25 Mayıs 2012 Cuma

yok olmadık aslında bahanelerimiz var bizim ;)Epeydir giremiyoruz bunu çok iyi bilmekteyiz. Ama bizi suçlamadan önce bir sormalısınız neden kızlar neden diye.. Evet şimdi sırada bahaneleri teker teker sıralamak var :p 


yay kadını olan ben mimlenmekten korkarken kendi blogumda takılıp kalmaktaydım (: tabi bu süreçte hiiç boş durmadım ve dedikodu çantamı tıka basa doldurdum hemde sağlam malzemeler ile. bir sürü kişiyi çekiştirebilirim hatta hemen başlayım; sınıf arkadaşlarımızdan birisinin lezbiyen olduğunu öğrendiğimizde bize "şaka" adı altındaki dokunuşlarının şaka olmadığı gerçeği ile yüzleşmiş olduk, iş yerimdeki kadın patrona yazıyordu ve muhtemelen adam onu yatağa atıyordur, sadece patronda değil diğer firma sahipleri ile arasında bir şeyler vardı kısaca hatun kaşardı! eski sevgili numarasını gizleyip aramalara devam ederken ben mutlu mesut hayatıma devam ediyordum. saçlarımın rengini değiştirmeye karar verdim ancak rengini sonuçlandıramadım sanırım yine anlık karar ile hareket edeceğim. aşk bana iyi geliyor bunuda söylemeden geçemem sanırım! leopar desenine fazla ilgi duymaya başladım galiba büyüdüğümün göstergesi bu durum ;) neyse canlarım ben sözü balık kızına veriyorum ve hızlıca kaçıyorum :)

Öncelikle efenim balık kadını olan ben burcumun da en birinci özelliklerden biri olan bunalımlı zamanlarımın içinde yüzmekte, gözlerimi bulduğum her boşluğa dikerken yalnızlığım ile mutlu mesut bir ilişki içinde yaşamaktaydım. Tüm bunlar olurken itiraf etmeliyim ki blog ile ilgilenmek aklıma bile gelemedi. Ancak bu bitmek bilmeyen bunalım zamanlarında değişen beni fark ettim. Gerçekten de son zamanlarda kendimi tanıyamaz hale gelmişim. Sakin, pamuk gibi, ılımlı ben gitmiş yerine sinir küpü suratsız biri gelmiş. (Bu hallerimin sebepleri başka bir blog yazıma konu olsun.) Sinirimi buz dolabı ile yakınlaşmalarım ile dindirmeye çalışmalarım sonucunda ise kilolarıma kilo eklemişim. Bu durum beni çok üzdü. Dünya çok kötü bir ye oldu. Bende kararlar aldım. Öncelikle en kısa sürede spora başlayacağım buzdolabımın üzerimdeki kötü etkilerinden kurtulacağım. 

Ayrıca geçen zamanlar içinde yay kadını hasta bir kız oldu. Üzüldüm ben onun için.. İlaçlar, iğrenç tatlara sahip bitki çayları, nefis çorbalar sonucu onun iyileşmesini sağladım. O an mutlu bir kızdım. Değer verdiğim birisi için çabalamama işe yaradığımı hissetmem eklenince gerçekten de çok mutlu oldum. Artık dünya daha güzel bir yerdi. Sanırım şimdi de ben hasta bir kız olacağım.. 

Kendimden bahsetmekten çekinen ben için şimdilik bu kadar yeterli sanırım.. Uyumak istiyorum ama kendimi kandırmamalıyım. Biliyorum ki uyuyamayacağım. Her yerde her şekilde uyuyabilme yeteneğine sahip yay kızının aksine ben çok uykum olduğu zamanlarda bile uyumak için çaba harcamak sorunda kalıyorum. Kötü bir durum. Kimse böyle şeyler yaşamamalı..
Şimdilik 'hoş'ça kalın...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder